Головна » Статті » Новини

У розділі матеріалів: 41
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

З метою формування укологічної культури школярів щорічно агідбригади ''Шанс''  школи - ліцею приймає участь  у районному фестивалі -конкурсі екологічних агітбригад.
новини | Переглядів: 375 | Додав: Admin | Дата: 14.11.2014 | Коментарі (0)

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній ліс. Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка.

Саме такими чудовими рядками з віртуальної подорожі  по осінньому лісу розпочався робочий тиждень вчителів нашої школи, тиждень, коли учні відпочивають на осінніх канікулах, а вчителі натхненно і творчо працюють.

А гідом в нашій віртуальній подорожі стала заступник директора з навчально-виховної роботи Глізнуца В. І., яка не просто підготувала і провела психолого-педагогічний семінар з такої, здавалось,  сухої теми, як «Шляхи забезпечення впровадження Державних стандартів для побудови нової школи», але й підійшла до цього творчо, з притаманною їй завзятістю, ретельністю та відповідальністю.

новини | Переглядів: 415 | Додав: Admin | Дата: 10.11.2014 | Коментарі (0)

8 жовтня 2014 року проведено Благодійний Ярмарок,  організований активістами учнівського самоврядування школи – ліцею.

Кошти, які були зароблені учнями школи, а це 4468 гривень, були наданні представникам місцевого волонтерського руху для придбання необхідних теплих речей воїнам АТО.

Щира подяка учням, батькам, вчителям, які підтримали ініціативу організаторів ярмарку та гідно прийняли участь у цій благородній справі.

новини | Переглядів: 354 | Додав: Admin | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів...

новини | Переглядів: 464 | Додав: Admin | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

12 вересня 2014р. відбувся велопробіг « Рух заради миру», присвячений тижню фізкультури та спорту та Дню міста, за участю учнів та вчителів школи – ліцею.

новини | Переглядів: 303 | Додав: Admin | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

З метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей та молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків було проведено районний етап 10-го фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я». >>>

новини | Переглядів: 598 | Додав: Admin | Дата: 03.09.2014 | Коментарі (0)

Майбутнє готуємо сьогодні

Важливою складовою навчально-виховного процесу сучасного закладу освіти є організація науково-методичної роботи. Проте, виконуючи завдання, плани, різні циклограми науково-методичної ради, потрібно пам’ятати, що місія сучасного вчителя – не загубити жодної дитини, дати кожному учню можливість розкриття всього найкращого, закладеного природою, сім’єю, школою. Для цього педагог повинен знати особистість кожного свого учня, цікавитися
ним як особистістю, організувати навчання, залежно від його розумових здібностей, фізичного здоров’я та рівня розвитку>>>
новини | Переглядів: 613 | Додав: Admin | Дата: 20.02.2014 | Коментарі (0)

Замок счастливого детства.
     В жизни любого учебного заведения существует особый  трогательный день, который  вписан в летопись его жизни золочеными буквами - это День встречи выпускников.
01.02.2014!  Этим зимним и морозным вечером УВК «Школа-лицей», средняя №2, распахнула двери для своих бывших учеников, для тех, кто закончил ее в разные годы. И маленький школьный актовый  зал постепенно наполнялся выпускниками – юбилярами. На сцену поднимались одни, сменяя других>>>
новини | Переглядів: 494 | Додав: Admin | Дата: 29.01.2014 | Коментарі (0)

Пролетел,осыпался золотыми листьями, первый месяц обучения в школе. Первые впечатления стали закрашиваться новыми событиями. Для учителей и учеников начал листать свои дни школьный календарь. Очередной учебный год дополнит летопись школы-лицея новыми событиями, открытиями,расставаниями.

Ведь в школе проходят не только уроки, но и различные мероприятия, благодаря которым школьные дни становятся ярче, радостней и интересней.

новини | Переглядів: 1313 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2013 | Коментарі (0)

Проминуло літо непомітно,
В спогадах лишивши теплий слід.
І ліцей вам усміхається привітно,
Обіцяючи відкрити новий світ.

Кожен з нас очікував свята,
Влітку мріючи про ліцей,
Хочемо все і про всіх ми знати,
Зігріва нас вогник очей!