Обласний семінар вчителів математики

Експериментальний майданчик в дії

фото  С. Русскіх

Згідно плану роботи обласного інституту удосконалення вчителів та плану експериментальної роботи науково-методичної лабораторії математики 19 квітня на базі НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» м. Ананьїв  було проведено обласний семінар для вчителів математики області з метою ознайомлення присутніх з напрацюваннями вчителів математики навчального закладу.

фото О. Шхалахова

Прибули 25 вчителів області на чолі з працівниками науково-методичної лабораторії математики, яких гостинно зустріли завідуючий відділом освіти районної адміністрації Михайло Васильович Колойденко, педагогічний колектив, працівники методичного кабінету. Ансамбль «Калина» привітав гостей піснею, учні навчального закладу подарували гостям каравай та сувеніри.

фото О. Шхалахова
      Відкрив семінар начальник відділу освіти Колойденко М.В., який привітав гостей, у своєму виступі розкрив шляхи формування освітнього простору району в контексті реалізації пріоритетних завдань розвитку освіти. Творча група навчального закладу під керівництвом Пшеничного В.І. ознайомили гостей з історією нашого чудового  міста,  приємні хвилини гостям подарував танцювальний колектив.

Програма була дуже насиченою. Задоріна Ольга Миколаївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін, науковий керівник експерименту у своєму виступі розповіла про мету, сутність, та завдання експерименту. Завідувачка науково-методичною лабораторією математики інституту удосконалення вчителів Грінчук Валентина Василівна  ознайомила присутніх з методико-дидактичними аспектами використання ІКТ на уроках  математики. Тимченко О.Б. у виступі-презентації ознайомив присутніх зі своїми напрацюваннями - методичним посібником «Комп’ютер на уроці математики».

фото  С. Русскіх

Практичною частиною семінару стало відвідування учасниками уроків  математики в 11 класі - вчитель Продан Катерина Михайлівна та 10 класі – вчитель Тимченко Олександр Борисович. На проведених уроках різних типів  вчителі показали методику впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій при індивідуальному опрацюванні блоку навчальної інформації та узагальненні та систематизації знань.

З питаннями  системного підходу щодо виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес ІКТ «Сто відсотків» та шляхами реалізації проекту «Інформаційно-комп’ютерне забезпечення викладання математики в загальноосвітніх навчальних закладах району присутніх ознайомили Березовська Л.І.-завідуюча РМК та Пасанецька Ю.С.-методист методичного кабінету відділу освіти.

У роботі семінару прийняв участь також  вчитель математики Долинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», Заслужений вчитель шкіл України Бабієнко Володимир Андрійович, який презентував досвід роботи  з обдарованими дітьми щодо використання ІКТ при створенні міжпредметних проектів. Вчитель математики Новотроянівського НВК Болградського району Вагіль Тарас  Степанович презентував створену ним цікаву комп’ютерну програму «Живий тетраедр».

При підведенні підсумків семінару виступили працівники науково-методичної лабораторії математики обласного інституту удосконалення вчителів  Вальє Олег Едуардович та Задоріна Ольга Миколаївна, які професійно зробили аналіз проведених уроків, проведеної роботи щодо реалізації завдань експерименту.

фото О. Шхалахова
     Присутні мали змогу познайомитись з виставкою методичних напрацювань вчителів математики навчального закладу а також з прекрасною персональною виставкою творчих робіт учениці  7-А класу Домбровської Юліани. Кожний учасник   отримав дидактичні матеріали за темою семінару.

Грінчук В.В. подякувала відділ освіти райдержадміністрації, педагогічний колектив НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» за створення відповідних умов для  організації роботи.

Л.І. Березовська
                                                                                                            зав.районним методичним кабінетом

Категорія: новини | Додав: Admin (20.04.2013)
Переглядів: 767 | Рейтинг: 5.0/1