1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

У цей день НВК "ЗОШ І-ІІІст.-ліцей" привітно відкрила двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошує на свято. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.

Почесне право першого дзоника надано  Президенту Учнівського Самоврядування – одинадцятикласнику Рирмаку Максиму та першокласниці Каті Букаровій.

Настанова першокласникам від класних керівників Ротар О. А.

та Чередниченко І.П.

З початком навчального року всіх присутніх привітали вихованці танцювального клубу "Юність", під керівництвом Земляного Д.О.

Подарували гарний настрій своєю пінею Рирмак Максим та Пецковіч Міла.

Святкова промова директора НВК"ЗОШ І-ІІІст.-ліцей" Березовського В.П.

Почесний гість свята- Маковецький П.І.

Випускники - 11-А та 11-Б класи.

Категорія: новини | Додав: Admin (01.09.2015)
Переглядів: 369 | Рейтинг: 0.0/0